אודותינו

חברת תא-לי הינה חברה ממוקדת שוק הפועלת בבתי ספר ברחבי הארץ.החברה מעצבת סביבת לימודים בריאותית, תנאי לימוד משופרים ואיכות חיים באמצעות מערך שירותי השכרת הלוקרים שלה.לחברה עשרות אלפי לקוחות הפרוסים במאות בתי ספר ברחבי הארץ.

 

חזון החברה
חזון החברה הינו לאפשר לתלמידי בית הספר תנאי לימוד משופרים ואיכות חיים באמצעות הטמעת שירות השכרת הלוקרים ובכך להפחית את משקל הילקוט הנישא על גב התלמיד ב-50%.

 

השירות
חברתנו תציב תאים בהתאם לביקוש בבית הספר- השירות אינו מחייב את כלל תלמידי בית הספר.החברה תספק שירותי ניהול ואחזקה למשך כל שנת הלימודים. שרות זה כולל את הצבת הלוקרים בבית הספר, חלוקת טפסי רישום והסברה בכיתות התלמידים, ניהול חלוקת התאים לתלמידים מידי שנה, הדרכת התלמידים בשימוש במנעול האישי, הטמעת שיטת תא-לי להפחתת משקל הילקוט, תיקוני אחזקה ותפעול במשך כל השנה עפ”י קריאות השירות והכנת התשתית לשנת הלימודים הבאה הכוללת שיבוץ מחדש, צביעתם השמשתם של הלוקרים וניודם בהתאם לכיתות הלימוד.

 

עקרונות הפעלת השירות
השירות הינו שירותי ליסינג אשר אינו מחייב את בית הספר או מי מטעמו לרכישת התאיםבעלות גבוהה או לחוזי ארוכי טווח.השירות מסופק לאותם תלמידים/הורים בבית הספר אשר מעוניינים בכך. השירות אינו עסקה כוללת המחייבת את כלל התלמידים בבית הספר.החברה מעניקה חלק מהכנסותיה כתשלום חוזר לבית הספר ותלמידיו.תא-לי פוטרת את בית הספר מכל אחריות בכל הקשור לתפעול, ניהול ושירות הלוקרים.

 

המוצר
המוצר הינו לוקר עשוי ממתכת עמידה בפני ואנדליזם. הלוקר מיוצר בעמודות מודולאריות המותאמות לכל מבנה בבתי ספר, גם במקומות בהם קיימת מצוקת מיקום.למען ביטחון ילדך מקפידה החברה על ייצור והתקנה בסטנדרטים הבטיחותיים המחמירים ביותר. הלוקרים “תפורים” עפ”י מידה בהתאמה למבנה גופו של התלמיד בחלוקה עפ”י גילאים. בנוסף מספקת החברה מנעולים המחולקים עפ”י שכבות הגיל בהתאמה ליכולתו הטכנית של הילד.

 

איכות השירות
תא-לי רואה בשירות הניתן ללקוחותיה את המנוף העיקרי להגשמת חזונה. בהתאם לכך, השירות אותו מספקת החברה הוא בסטנדרטים הגבוהים ביותר במשק הישראלי- מענה מיידי לכל קריאה, מערך מחשוב המאפשר שליטה ובקרה על כל הלוקרים המוצבים בבתי הספר השונים ושירות Just in time.כמו כן, החברה מעמידה בראש סולם עדיפותיה את העמקת הקשר עם בית הספר, ועד ההורים, מוריו ותלמידיו.

 

שיטת תא-לי
על סמך ניסיון מצטבר פיתחה החברה במהלך שנת 2004-2005 את שיטתה הייחודית להפחתת משקל הילקוט. חברתנו משקיעה תשומות ומשאבים רבים בהטמעת השיטה ובהקנייתה לכל תלמיד באופן פרטני. שיטה זו מלמדת את התלמיד להפחית את משקל הילקוט באופן יזום, לנהל את סדר יומו והכנת מערכת השעות מבית הספר לביתו ומשפרת את יכולת הארגון של התלמיד.

להזמנת לוקר-לחץ כאן